OK Azimut

Uspešni na pokalu Alpe Adria

Teja Tušar dobila tekmo na srednji razdalji

Naslovna slika
Torek, 27.09.2016 - Minuli vikend je na meji med Italijo in Slovenijo potekal že 25. pokal Alpe Adria v orientacijskem teku. Pričakovanjo je v skoraj polni zasedbi uspešno nastopila tudi slovenska reprezentanca. Najbolje od članov OK Azimut se je izkazala Teja Tušar, ki je dobila tekmo na srednji razdalji! Od članov OK Azimut so na tekmovanju sodelovali še Peter Tušar in Klemen Kenda (M ELITE), Urša Tomažin (... ... Več
99

Koledar

Rezultati

Več na strani Orientacijske zveze Slovenije.

Kako je Mark Bogataj postal državni prvak

Torek, 20.09.2016 - Mark Bogataj (OK Azimut) je zmagal 31 sekund pred Maticem Blažem (OK Komenda) in Žanom Ravnikarjem (OK Komenda) na tretjem mestu s 44 sekundami zaostanka. Mark je dobil 10 od 24 etap in skoraj ni delal napak. Mark je izgubil 10 sekund ali manj na vseh etapah, kar je bilo najmanj od vseh tekmovalcev na tekmi.  Več

Veliko diskvalifikacij na DP sprint

Ponedeljek, 19.09.2016 - Na DP sprint v Žireh bi moralo biti diskvalificiranih vsaj 8 od 19 tekmovalcev v kategoriji M35. Večina zato, ker ne poznajo pravil sprinta, nekateri zato, ker se nanje požvižgajo, manjšina (ali pa mogoče sploh nihče) pa zato, ker so hoteli na nedovoljen način pridobiti prednost. Najpogostejše napake so: Tek čez privatno po  Več

Klubski treningi

Klubski treningi so odprti za vse člane in tiste, ki se želite spoznati z orientacijskim tekom. Starejši člani ste lepo vabljeni, da sodelujete pri delu 1-na-1 z našimi mladinci.

3. mesto na SP
Peter je na dolgih progah svetovnega šolskega prvenstva na Portugalskem odtekel enega najboljših slovenskih tekov vseh časov in kot prvi Slovenec osvojil medaljo na velikem tekmovanju v OT!
Emil Kacin

Emil Kacin

Zmaga na tekmi evropskega pokala
Emil Kacin je blestel na 6. tekmi evropskega pokala v Italiji. Po rednih uvrstitvah v prvo deseterico je svoja prizadevanja končno kronal z zmago!
Mark Bogataj

2. mesto na Prvenstvu JV Evrope
Mark Bogataj je na "balkanskem prvenstvu" 2016 osvojil 2 srebrni medalji. Prvo v sprintu in drugo v štafetah.
Klubska štafeta OK Azimut

Prvaki bivše Jugoslavije
Janko Pretnar, Rok Močnik in Klemen Kenda so na prvestvu štafet ex-YU na Tolstem vrhu presenetili vso konkurenco, vključno s slovensko reprezentanco, in postali prvaki bivše Jugoslavije.